آموزش طلاسازی

ساخت جواهر اقوام
ساخت جواهر اقوام
آذر ۱۹, ۱۳۹۹
دوره آموزش طلاسازی
دوره آموزش طلا و جواهر سازی
دی ۳۰, ۱۳۹۹
نمایش همه

آموزش طلاسازی

آموزش طلاسازی

آموزش طلاسازی

آموزش طلاسازی

بعد از آموزش طلاسازی و ایجاد کارگاه و ساخت طلا به بخش فروش و طلافروشی‎ها می‏رسیم و طلاساز برای این‎که کارش را به طلافروش برساند آن را به بنکدار یا ویزیتور می‏دهد. هزینه کلاس‏‌های آموزش طلاسازی خصوصی براساس تعریف موسسه یا آموزشگاه تعیین می‎شود و متغیر است. هنرجویان پس از گذراندن دوره آموزش طلاسازی علاوه بر اینکه با تمام مراحل مختلف تکنیک ساخت طلا و جواهر سازی به صورت عملی آشنا خواهند شد ، بلکه در آموزش طلاسازی با نحوه سوار کردن سنگها به روی قطعات نیز آشنا خواهند شد. هنرجویان با شرکت در این دوره آموزش طلاسازی، کلیه این شش فنون را می آموزند.

در کلاس آموزش طلاسازی و جواهرسازی ابتدا کار آموز با خواص عمومی فلزات گرانبها مخصوصا طلا و نقره آشنا می شود. این شناخت در حیطه ساختار میکروسکوپی اتم و کریستال استحکام کششی، عکس العمل را در مقابل اسید ها، هوا، آب، دما و غیره می باشد.

سر فصل های دوره آموزش طلاسازی

دوره آموزش طلاسازی مهره ای

دوره آموزش طلاسازی و جواهرسازی

دوره آموزش طلاسازی و آبکاری طلا و جواهر

دوره آموزش ایده پردازی و خلاقیت در جواهرات

آموزش طلاسازی از جمله تخصص هایی است که شخص می تواند به سرعت به درآمد برسد. همچنین کارگاه ما نسبت به هنرجوهای عزیز مسئول بوده و بعد از دوره آموزشی هم به ایشان برای رشد و ورود به بازار کار کمک خواهد کرد.جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمان و هزینه کلاس های آموزش طلاسازی و دوره های طلاسازی لطفا با ما تماس بگیرید .